KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8527229
nr 852 7229
1700-tal, Landskap med fiskare, Uppfodrad, 18x23
Kondition: slitage, skadad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:54:36
1.100 kr
1.100 kr